Чи підходите ви для участі в дослідженні?

Кандидатом на участь у дослідженні може стати кожна людина, але яке саме дослідження підійде найкраще, залежить від низки факторів. У кожному випадку визначаються специфічні критерії відбору. Вони можуть суттєво різнитися залежно від мети дослідження. Наприклад, для одних досліджень шукають учасників із певними захворюваннями або розладами. До інших запрошують лише здорових людей. Є ще й такі, що мають цілий перелік чітко визначених вимог, яким мають задовольняти потенційні учасники. Критеріями включення (або виключення) можуть бути вік, расова належність, стать, стан здоров’я, стадія й особливості захворювання (якщо таке є), а також методи лікування, що застосовувалися раніше (у певних випадках). Буває так, що кандидат, що курить, отримує відмову в участі в якомусь одному дослідженні, тоді як в інше його охоче приймуть, бо шукають саме курців. Фактори, які визначають, чи може особа долучитися до певного дослідження, називаються критеріями включення, а фактори, які не є сумісними з вимогами до кандидатів, є критеріями виключення. Визначити, чи відповідаєте ви критеріям відбору, дуже просто: перегляньте перелік досліджень, що наразі проводяться у вашому регіоні, і заповніть просту форму заявки.

Навіщо брати участь?

У більшості випадків причина очевидна: участь у дослідженні дає можливість лікувати хворобу або патологію, від якої страждає сам учасник. Якщо традиційні методи не приносять полегшення, пацієнти покладають надію на клінічні дослідження як на “щось свіже й нове”, шукаючи новий потенційний препарат або альтернативний метод лікування та сподіваючись, що це допоможе там, де інші засоби безсилі. Для деяких людей основною причиною участі є можливість отримати безкоштовну медичну допомогу в рамках дослідження. Іноді учасники навіть отримують грошову компенсацію транспортних коштів і плату за витрачений час. Але є й такі, хто просто прагне зробити свій внесок у розвиток медицини. Для таких добровольців мотивацією служить усвідомлення того, що вони особисто беруть участь у розробці нових методик, ліків або вакцин, які в майбутньому приноситимуть полегшення іншим людям. Якими б не були причини, ваша участь буде величезним внеском на користь кращого життя для себе й інших людей.

 

 

Бажаєте взяти участь у клінічному дослідженні?

Бажаєте, щоб із вами зв’язалися з приводу участі? Запрошуємо приєднатися до мільйонів людей, що вже зареєструвалися й готові стати добровольцями. Це швидко, безкоштовно й жодним чином не зобов’язує вас неодмінно брати участь у клінічному дослідженні, навіть якщо ви відповідаєте вимогам.

 

 

ЯК ІЗ НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ

АДРЕСА
GRANTA PARK, GREAT ABINGTON
CAMBRIDGE CB21 6GQ
АДРЕСА ЕЛ. ПОШТИ